Psí tábor Svojanov 2013

Od 7.7. do 14.7.2013 se náš syn Dominik ještě se svým bratrancem a sestřenicí zúčastnili druhého turnusu psího tábora ve Svojanově. Měli sebou Erishu i Arniho a ještě jeho ségru Áju. Náramně si to všichni užili. Prošli základem agility, coursingu a nezapomněli ani na poslušnost a vystavování. Určitě neváhejte a zkuste to i vy.

Arnie si vyběhal krásné třetí místo v coursingu pro začátečníky a přivezl si pohár. Příští rok si to chtějí zopakovat.

Cvičitelka a šéfredaktorka časopisu Pes přítel člověka  paní Stanislava Jansová nám po skončení turnusu řekla, že jak uviděla tři RR a tak mladé psovody, že to bude pěkný problém. Ale opak byl pravdou. Prý se ještě nesetkala, aby tak mladí psovodi měli tak dobře zvládnutelné psy. Máme ukazovat všem, jak se dá RR dobře vychovat a zvládnout. To byla pro nás naprosto úžasná zpráva a samozřejmě nás pochvala od takového člověka hodně potěšila.

Ve Svojanově jsme se ještě  setkali s Brettharrem, pejskem z druhého vrhu . Je to krásný, vzrostlý, hodný a milý pejsek. I když svou velikostí předčil i naši maminu Erishu.

Má se výborně a jsem ráda, že jsme pro něho vybrali tak úžasnou paničku. A dokonce se chtějí zúčastnit dalšího turnusu psího tábora. Moc jim fandíme.

Fotky nalezne zde.