Coursing v Hranicích na Moravě

V sobotu 30.11.2013 jsme se vydali na coursing do Lhotky u Hranic na Moravě. Počasí nebylo nic moc. Byla zima a na louce byl sníh, který si naši miláčci užívali. Erisha neběhala, protože jí to moc nezajímá, uběhne kousek a pak to má tzv. na salámu, ať si běhá někdo jiný. Za to Arnie je pravý opak. Jakmile uviděl střapec a čtyřkolku, ktrerá ho natahovala byl k neudržení.

Po přihlášení jsme se vydali na start. Pro mě to bylo poprvé, kdy jsem ho měla vypustit. Dominik, který s ním byl v létě na táboře a coursing zažil, říkal dobře ho drž couvá a nedá se udržet. Na startu bylo docela pěkné bahno a já byla připravená Arniho pustit. Jakmile se objevila čtyřkolka a pan Milan chtěl střapec položit na dráhu Arnie jako kdyby mu střelilo a vyrazil. A já sem už ležela na dráze v blátě.  Pan Milan, který to měl na starosti, říkal, že je super, když je nat nabuzený (ale kdo to má vydržet). První běh byl kratší cca 500m a dopadl i přes můj pád na výbornou.  V druhém běhu jsme nechali běžet Arniho se svým tátou Frankem a kamarádkou Ešlinkou. Tentokrát v blátě skončila panička Franka Šárka. Trasa byla dlouhá ccha 1000m a bylo to úžasný. Vidět všechny tři RR, jak běží byla nádhera.

I přes všechny strasti jsme si to lkrásně užili. Arniho coursing baví, a tak jsme se rohodli, že získáme sourisingovou licenci a budeme jezdit na závody.

Fotky najdete zde